×
Menü

Gnosjö automatsvarvning

Lidängsvägen 1
Box 182
SE-335 24 Gnosjö
Telefon: +46 (0)370 33 32 50
Fax: +46 (0)370 991 70
E-post: info@svarvning.nu

Linda Fransson

MD and Quality- & Environmentsystem Manager
+46 (0)370-33 32 51
linda@svarvning.nu

solweig Fransson

Sales and Purchase Manager
+46 (0)370-33 32 55
solweig@svarvning.nu

olle Fransson

Technical Manager
+46 (0)370-33 32 53
olle@svarvning.nu

Ola Davidsson

Production Manager NC
+46 (0)370-33 32 54
ola@svarvning.nu

Anders Jacobsson

Production Manager Hydromat
+46 (0)370-33 32 52
anders@svarvning.nu

Madeleine Edvinsson

Stock
+46 (0)370-33 32 58
madeleine@svarvning.nu

Anna Sandberg

Stock
+46 (0)370-33 32 56
anna@svarvning.nu

Nicklas Lundh

Maintenance
+46 (0)370-33 32 50
nicklas@svarvning.nu

Jens Ringborg

Cleanliness
+46 (0)370-33 32 50
jens@svarvning.nu

Andréas Sandberg

Quality technician
+46 (0)370-33 32 50
andreas@svarvning.nu

Charlotte Rudén

Administration
+46 (0)370-33 32 50
lotta@svarvning.nu

Anna-Lena Johansson

Production technician Hydromat
+46 (0)370-33 32 50
annalena@svarvning.nu

Madelaine Borg

Material stock
+46 (0)370-33 32 57
madelaine@svarvning.nu

Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för att förbättra din navigeringsupplevelse. Fortsätter du att surfa vidare innerbär det att du accepterar användningen av dessa cookies. Du hittar mer information i våra villkor för cookies.