×

Gnosjö automat­svarvning

Lidängsvägen 1
Box 182
SE-335 24 Gnosjö
Telefon: +46 (0)370 33 32 50
Fax: +46 (0)370 991 70
E-post: info@svarvning.nu

Linda Fransson

VD
+46 (0)370-33 32 51
linda@svarvning.nu

solweig Fransson

Försäljning och Inköp
+46 (0)370-33 32 55
solweig@svarvning.nu

Malin Kulaweera

Inköp
+46 (0)370-34 37 12
malin@svarvning.nu

Frida Martinsson

Kundutvecklare/Projektledare
+46 (0)370-34 37 11
frida@svarvning.nu

olle Fransson

Teknik
+46 (0)370-33 32 53
olle@svarvning.nu

Ola Davidsson

Produktionsansvarig NC
+46 (0)370-33 32 54
ola@svarvning.nu

Anders Jacobsson 

Produktionsansvarig Hydromat
+46 (0)370-33 32 52
anders@svarvning.nu

Anna Sandberg

Lager
+46 (0)370-33 32 56
anna@svarvning.nu

Madeleine Edvinsson

Lager
+46 (0)370-33 32 58
madeleine@svarvning.nu

Jens Ringborg

Renhet
+46 (0)370-33 32 50
jens@svarvning.nu

Jörgen Jacobsen

Underhåll/El
+46 (0)370-34 37 40
jorgen@svarvning.nu

Nicklas Lundh

Underhåll
+46 (0)370-33 32 50
nicklas@svarvning.nu

Andréas Sandberg

Kvalitetstekniker
+46 (0)370-33 32 50
andreas@svarvning.nu

Le Mac

Kvalitetstekniker
+46 (0)370-33 32 50
le@svarvning.nu

Madelaine Borg

Materiallager / Ytbehandling
+46 (0)370-34 37 42
madelaine@svarvning.nu

Porttelefon materiallager

Materiallager
+46 (0)370-33 32 57

Jimmy Emanuelsson

Produktionstekniker Hydromat
+46 (0)370-34 37 41
jimmy@svarvning.nu

Anna-Lena Johansson

Produktionstekniker Hydromat
+46 (0)370-33 32 50
annalena@svarvning.nu

Charlotte Rudén

Administration
+46 (0)370-33 32 50
lotta@svarvning.nu

Vi använder våra egna cookies och cookies från tredje part för att förbättra din användarupplevelse. Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du vår cookieanvändning. Du kan hitta mer information i vår cookiepolicy.